bafra yanal kayma testi

Bafra yanal kayma testi, özellikle alacağınız araçta can güvenliğiniz açısından önemli bir testtir. Bu test rotlar, aks ve jantlar gibi yan aksam kusurlarının ortaya çıkmasını sağlamaktadır.

Auto Kale olarak, biz, sizleri gelecekte yaşanabilecek en ufak mağduriyetten kurtarmak adına faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Oto ekspertiz hizmetleri veren firmamız, alanında uzman, müşteri memnuniyetine ve müşterilerinin güvenliğine önem veren lider bir firmadır. Otomobillerin tekerlerinde bir problem olup olmadığını anlamayan yarayan yanal kayma testi gibi pek çok servisten yararlanmak için 0850 302 21 27 numaralı telefon numarasından bize ulaşabilirsiniz.

Bafra Yanal Kayma Testi Kontrolleri

Araç yanal kayma testini gerçekleştirdiğimiz özel platform sayesinde, açılar kolayca tespit edilir, rot ve aks ayarları kapsamlı bir şekilde incelenir. Gerçekleştirdiğimiz ölçüm ve incelemeler şöyledir;

  • Aks ölçümleri,
  • Şase ölçümü,
  • Ön takım kontrolleri,
  • Rot ayar kontrolleri ve
  • Alt taban kontrolleri

Yaptığımız işlemler sayesinde ikinci el araç satın alımı yapmadan önce aklınızdaki tüm soru işaretlerini giderebilirsiniz. Eğer araç ile ilgili herhangi bir sorun varsa, bunlardan haberdar olmuş olursunuz ve son karar size kalır.

Bafra Yanal Kayma Testi Nasıl Yapılmaktadır?

Bafra yanal kayma testi uygulamasının en belirgin amacı, aracın ön ve arka lastiklerinin rot ayarlarını kontrol etmektir. Orijinal veriler ile eşleşen bir rapor ortaya çıkarsa, araç fabrika yapısına sadık kalmış demektir. Fakat orijinal veriler ile uyuşmayan bir rapor gelmesi demek, araçta sorunlar olması demektir.

Teker, jant, aks, rot gibi yan elemanlarda sorun olabilir. Bu yan elemanlar son derece dikkatli bir şekilde incelenir. Her daim teknolojiyi takip eden Auto Kale olarak, elimizde bulunan teknoloji harikası cihazlar sayesinde aracınızın düz zeminde verebileceği güvenli sürüş imkanını da test edebiliyoruz. Tüm tespitlerimizi özenle raporluyoruz. Böylece araç satışı yapan müşterilerimiz herhangi bir sorun varsa bundan haberdar oluyor ve araç alımı yapan müşterilerimiz de mağdur duruma düşmüyor.

Satın almak istediğiniz ikinci el araç, yanal kayma testi için araç yürüme hızı ile eş değer sonuçlar çıkaracak düz bir platforma yerleştirilir. Düz bir yolda direksiyonun bırakılması gibi bir durumda araç sapma miktarı ölçülür. Profesyonel ekiplerimiz tarafından yapılan bu test sayesinde fabrika değerleri ile uyuşmayan araçlar tespit edilir.

Olası herhangi bir sorun detaylı bir şekilde müşterilerimize raporlar halinde sunulur.

Bafra Yanal Kayma Testi Neden Yapılmaktadır?

Bafra yanal kayma testi sayesinde canınızı tehlikeye atmayacak bir araç alımı yaptığınızdan emin olmak için herhangi bir güvenlik ihlalini tespit edebiliyoruz. Böylece oto ekspertiz hizmetleri sayesinde sizi tehlikeye atabilecek ve ileride lüzumsuz masraf yapmanıza sebep olabilecek bir araç almanızın önüne geçiyoruz.

Bir araç tüm ekipmanlar ve donanımlar düzgün bir şekilde çalışmazsa güvenli sürüş deneyimi de mümkün olmaz. Bizler Auto Kale firması olarak otomotiv sektöründe yılların verdiği tecrübe ile bunu mümkün kılmak için kendimizi mütemadiyen geliştirerek çalışıyoruz.

Yanal kayma testi yaptırmak, bu açıdan son derece önemli olup, göz ardı edilmemesi gereken bir husustur. Düzgün çalışmayan donanımların erken tespiti mağduriyet ihtimalinin önüne geçmektedir.

Güvenliğiniz İçin Auto Kale ile Çalışın

Otomotiv sektörü içerisinde lider bir firma olarak, başta Bafra yanal kayma testi olmak üzere; size en uygun fiyatları sunuyoruz ve her daim güvenliğiniz için büyük bir bağlılık ile çalışıyoruz.

Doğru bir araç satın aldığınızdan emin olmak için Auto Kale’yi tercih edin, gelecekte pişman olmayın.

Hemen Ara
Görüşmeyi Başlat
Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?