bafra airbag kontrolü

Bafra Airbag Kontrolü işleminde  Auto Kale, yaşayacağınız herhangi bir kazada, daha az hasar yaşamanızı sağlayan hava yastıklarının, pür dikkat bir şekilde kontrol edilmesini sağlar.

Dikkatsizliğimizden kaynaklı yaşanacak herhangi bir kaza, hiçbir zaman ne boyutta olacağına ve ne tür hasarlar vereceğine dair ipuçları vermez. Bu nedenle, her türlü kazaya hazırlıklı olmak ve olabilecek en az hasarla atlatmaya çalışmak, düzenli araba bakımı gibi işlemler ile sağlandığı gibi, Airbag sistemi için de gereksinim hissetmektedir.

Kısacası; oldukça önemli bir konumda yer alan hava yastığı, yani Airbag, yaşayacağınız kazada, 30 milisaniye gibi bir sürede şişerek, yaralanmaları en aza indirger ve belki de ölümle sonuçlanacak bir kazayı, ucuz bir hasarla atlattırır.

Auto Kale de Airbag sistemi için bünyesinde müthiş bir ciddiyet bulunduruyor ve ekibinin profesyonelliği ile satın alınan araçlara, sağlıklı bir Airbag kontrolü sağlıyor.

Airbag kullanımlarının artık her araca yayılması ise, satın alınan araçlarda Airbag kontrolünün yapılmasına, oldukça fazla bir gereklilik duyuyor. İnsan sağlığı açısından bu denli önemli konumda yer alan Bafra Airbag kontrolü, ikinci el araç satın almak isteyen kişiler tarafından mutlaka yaptırılmalıdır.

Bu işlemi, oto ekspertiz hizmetlerimizde yer veriyoruz ve neredeyse artık zorunlu bir kontrol niteliği taşıyan Airbag kontrolü işlemini, etkili bir şekilde sağlıyoruz.

Motor Ekspertizi hakkında bilgi almak için tıklayın

Auto Kale Bafra Airbag Kontrolünü Nasıl Gerçekleştirmektedir?

Bafra Airbag kontrolü işlemlerini başarıyla gerçekleştiren Auto Kale, oto ekspertiz işlemlerinin her adımında da aynı başarıyı itinayla sürdürmektedir.

Özellikle de insan hayatı ile bu denli yakın olan Airbag kontrolü ise, Auto Kale’nin son derece hassas olduğu bir noktadır. Tarafımıza teste tabii olması için getirdiğiniz araçlar için büyük bir önem arz eden Airbag kontrolü, birçok sistematik adım ile gerçekleştirmektedir.

Bu sistematik adımlar, Airbag içerisinde bulunan kapsüllerinin değişim sürelerine bakmak, sinyallerini kontrol etmek, geçmiş Airbag tamirlerinin bilgisini vermek ve infilatör gibi alanların kontrol edilmesini içermektedir.

Auto Kale olarak oldukça dikkat ettiğimiz bu adımlar, Airbag kontrolü için TSE onaylı oto ekspertiz raporu sunmamızı sağlıyor. Özellikle de dikkat ettiğimiz noktalardan biri; Airbag, daha önce patlamışsa ve tamir edilmişse, sonrasında oldukça dikkat edilmesi için bilgi vermek olacaktır.

Öncesinde tamir edilen bir Airbag, tarafımızca tespit edilir ve araç sahibine iletilir. Bu sayede, araç sahibi ne ile karşı karşıya kaldığını bilir ve ihtiyaç duyuyorsa, yenileme işlemi gerçekleştirebilir.

Bafra Airbag Kontrolü Auto Kale İçin Son Derece Önemli

Bir can kaybına mahal vermemek ve olası kazalarda yaşanacak herhangi bir olayı, en az seviyelere indirmeye yarayan Airbag, profesyonel bir Airbag kontrolü işleminden geçmelidir ki tüm aksaklıklar tespit edilebilsin.

Böylece, Airbag sensörü, inflatörü, veya hava yastığının kontrolleri yapılır ve tamire ihtiyaç duyulup duyulmadığı belirtilir. Oto ekspertiz hizmetlerinin bir gereksinimi olan bu adım, artık neredeyse her araç için bir zorunluluk halini aldı ve hâl böyle olunca da, araç sahipleri profesyonel bir hizmet almak istedi.

Tam da burada devreye giren Auto Kale, Bafra Airbag kontrolü ile sağladığı başarıyı hizmet almak isteyen her müşterisine göstererek, profesyonel hizmetin kelime karşılığı oldu.

İnsan sağlığını bu denli önemseyen firmamız Auto Kale, Bafra Airbag kontrolü ile yaptığı tüm işlemlerde, son teknoloji ürünler kullandı ve bu denli önemli bir faktörü, hiçbir zaman hafife almadı. Siz de bu denli önemli bir hizmet olan Airbag kontrolü ile başarılı bir oto ekspertiz hizmeti ve buna istinaden, TSE onaylı oto ekspertiz raporu almak istiyorsanız, hemen tarafımıza bir randevu talebi iletmelisiniz.

Hemen Ara
Görüşmeyi Başlat
Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?