bafra kaporta ekspertizi

Bafra kaporta ekspertiz alanlarında ekip ve cihazları ile uzmanlaşmış olan firmamız, ikinci el araç alımlarında kaporta ekspertizi işleminin oldukça önemli bir noktada yer aldığını biliyor ve gereken tüm işlemleri, başarıyla sağlıyor.

Araç sahiplerince önemli bir konumda yer alan  kaporta kontrolü de zaten oto ekspertiz denilince, ilk akla gelen yerlerden birisidir. Bunun nedeni, ikinci el araç alım-satım sektörlerinde, kaportanın birincil yanıltma bölgesi olmasıdır. Kaportaya yapılan boya işlemleri, satın alma işleminden önce bazen belirtilmez ve bu gibi sorunlar, maddi bir kayıp yaşatacağı gibi, manevi olarak da yıpratıcı olacaktır.

İçinde bulunduğumuz çağ gereği, ikinci el araç alım – satım sektörünün bu denli revaçta olması, oluşabilecek kazaları da beraberinde getiriyor. Bu nedenle, oldukça ön planda olan kaportalar ise, oluşabilecek herhangi bir kazada hasar almaya müsaittir.

Firmamız Auto Kale de bu kazaları, araç sahiplerinin satın alma işleminden önce fark etmesini sağlıyor ve tarafsız oto ekspertiz sunarak, bafra kaporta ekspertiz işlemlerinin ihtiyacı olan adımları, başarıyla sürdürüyor.

Kaporta Kontrolü Neden Önemlidir?

Bafra Kaporta Ekspertiz Arabaların, motorlarını örten ve açılıp kapanarak ön planda yer alan kaportalar, herhangi bir hasar işleminde de elbette görünürlüğünü sürdürmektedir.

Bu nedenle, her araç sahibi için mutlak bir suretle kaporta kontrolü önemi büyüktür. Haliyle de ikinci el araç alım-satım sektörü de bu kaporta ekspertizi için tarafsız oto ekspertiz işlemlerinde büyük bir itinayla yer almalı ve tarafsız oto ekspertiz raporları içerisinde sunulmalıdır.

Kaportalarda yer alan çökme, boyama veya çizik gibi hasarlar, bir arabanın değerini belirleyen önemli unsurlardan biridir. İkinci el araç aşım-satımlarında ise, herhangi bir kaporta ekspertizi yapılmadığı takdirde, hasar boyutunun ne derecede olduğunu, bir kazada yer alıp almadığını ve çiziklere veya aşınmalara boya kullanıp kullanılmadığı hakkında bilgi sahibi olunmaz. Bu nedenle, araç alırken mutlaka ve mutlaka oto ekspertiz işlemleri bünyesinde yer alan kaporta kontrolü, büyük bir özenle yapılmalıdır.

Auto Kale firması olarak bünyemizde barındırdığımız son teknoloji ürünler, Bafra kaporta ekspertizi alanlarında başarılı bir noktada yer almamızı sağlıyor. Herhangi bir aracın alım işleminde, olası yanıltma işlemlerine yer vermeden, tarafsız oto ekspertiz gerçekleştiriyor ve böylece, kaporta ekspertizi ile tüm hasar kayıtlarını sizlere sunuyoruz.

Bir araç için oldukça önemli bir konumda yer alan kaporta ekspertizi için, gerekli tüm adımları itina, profesyonel ekip ve son teknoloji ürünler ile sürdüren Auto Kale, Bafra oto ekspertiz ve birçok alanda, tarafsızlığı ile oldukça önemli bir konumda.

Kaporta Ekspertiz İşlemleri Nasıldır?

Kaporta kontrolü, herhangi bir aracın alım-satımlarında, oto ekspertiz işlemlerinde geçmesi gereken bir adımdır. Haliyle de oldukça önemli bir konumda yer almaktadır.

Auto Kale, bu önemin son derece farkında ve sağladığı teknolojik ürünler ile profesyonel bir hizmet sunmaktadır. Hizmet aşamamız ise, aracın gerekli olan tüm işlemlerini planlamak ile geçmektedir.

Test alanımıza aldığımız araçlarınız, gerekli olan tüm işlem sıralamaları ile gerek ekibimizin profesyonelliği gerekse son teknoloji cihazlarımız ile ortaya çıkarılması gereken sorunları, anında tespit etmektedir.

Araç kaporta kontrolü işlemine gösterdiğimiz özenle birlikte, kaportanızda aşınma, boya, hasar veya başka herhangi bir hasar varsa, bunu TSE onaylı oto ekspertiz raporları ile belirterek, tamamen tarafsız bir işlem sunuyor ve tarafınıza başarılı bir işlem sağlıyoruz.

Her aracımıza gösterdiğimiz özen ve profesyonellik, Bafra kaporta ekspertizi işleminde olduğu gibi, oto ekspertiz işlemlerinin tüm adımlarında da devam etmektedir. Siz de TSE onaylı bir oto ekspertiz raporu sahibi olmak ve özenli bir kaporta kontrolüne tabii olmak istiyorsanız, tarafımızla iletişime geçmeniz, yeterli olacaktır.

Boya Ekspertizi Hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayın 

 

 

Hemen Ara
Görüşmeyi Başlat
Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?