bafra motor ekspertizi

Bafra Motor Ekspertiz  ikinci el bir aracın ihtiyacı olduğu oto ekspertiz adımlarından sadece biridir. Alınan herhangi bir araç, oto ekspertiz işleminden geçmediği takdirde, ilerleyen günlerde araç çeşidine göre çok fazla maddi zarara uğratabilmektedir.

Örneğin; motor bakımına gerekli önem verilmeyen veya çok fazla zorlanan araçlar, yağ yakan motor ile karşı karşıya gelmenize sebebiyet verebilir. Haliyle bu gibi durumlar, ikinci el aracın değerini düşüreceği için, satın alma işleminde bu bilgi gizlenebilir.

Aracı satan kişilerin bu bilgileri gizlemesi ise, satın alan kişinin ileriki zamanlarda araç parasına ödediği miktarın neredeyse yarısı kadar yeniden masraf yapacağı ise, kesinlikle öngörülebilir bir durumdur.

Siz de bu gibi durumlardan mustarip olmak istemiyor ve satın alacağınız araca, profesyonel bir motor kontrolü yaptırmak istiyorsanız, rahatlıkla randevu sistemimizden yararlanabilirsiniz.

Auto Kale Bafra Oto Ekspertiz Hizmeti

Bafra motor ekspertiz işlemleri, hizmet verdiğimiz otomotiv sektöründe, oldukça dikkatli ve profesyonelce hizmet verdiğimiz bir oto ekspertiz koludur. Firmamız olarak benimsediğimiz tarafsız oto ekspertiz hizmeti ve bu hizmete istinaden sunduğumuz TSE onaylı oto ekspertiz raporu, sağlamış olduğumuz profesyonel motor ekspertizi adımları ve devamında gereken işlemler sayesinde gerçekleşmektedir.

Motor ekspertizi işlemlerini gerçekleştirdiğimiz firmamızdaki bu tarafsız ve TSE onaylı belgelerimiz ise, işimize duyduğumuz saygıyı ve sizlere verdiğimiz güveni, son derece desteklemektedir.

Araç motorunda gerçekleşen yağ kaçağı, yakması ve enjeksiyon gibi tüm sorunlardan haberdar olmanızı sağlayan motor ekspertizi; motor koruyucu kapağından başlayarak, hava filtresi kontrollerine kadar sürer ve böylece, bir motor arızasına sebebiyet verecek her türlü sorun, tarafınıza profesyonelce sunulur.

Bafra Motor ekspertiz işleminin yapılmadığı bir araç, ilerleyen dönemlerde mutlak suretle yolda kalma problemlerine yol açabilir. Yaşayacağınız yolda kalma problemleri, ne zaman ve nasıl oluşacağı belli olmadığı için, birçok kaza yaşanmasına da sebep olabilir.

Ya da satın alım işleminde belirtilmeyen motor sorunları, aracı tekrar satmak istediğinizde beklemediğiniz sorunlara ve bununla beraber, beklemediğiniz değer kayıplarına yol açabilir. Bu nedenle, satın alınan ikinci el araçlar için çok büyük bir etkendir, motor kontrolü.

Siz de tarafsız oto ekspertiz paketlerinin içerisinde, profesyonel bir motor ekspertizi hizmeti almak istiyorsanız, rahatlıkla tarafımıza başvurabilir ve tüm sorunlardan haberdar olabilirsiniz.

Böylece, ileriki zamanlarda oluşabilecek tüm sorunlar için önceden bilgi sahibi olabilir ve motor ekspertizi yapılmadığı takdirde, bilinmeyen sebeplerden ötürü ortaya çıkan maddi zararların önüne geçebilirsiniz.

Bafra Motor Ekspertiz Neden Önemlidir?

Motor ekspertizi, kazalara mahal verecek birçok olayın temel problemini oluşturduğu için, oto ekspertiz alanlarında dikkat edilmesi gereken bir adım olmasından ziyade, normal hayatta da oldukça önemli bir rol oynamaktadır.

Bu nedenle, satın alınan herhangi bir ikinci el aracın, mutlak bir suretle profesyonel bir oto ekspertiz işleminden geçerek, motor kontrolü raporlarının sunulması gerekmektedir. Zira ne zaman nerde ne problem yaşayacağınızı bilemezsiniz ve maddi yönden çok, manevi kayıplar dahi yaşayabilirsiniz.

Firmamız Auto Kale, olası kazalarda yer almamanız, maddi bir kayıp yaşamamanız ve zorlu süreçlerden geçmemeniz için, elinden gelen tüm hizmetleri profesyonelce sunuyor.

Bünyemizde bulundurduğumuz ekibimize, her geçen gün yenileme ve destek eğitimleri vererek de, sağladığımız hizmetin bir bütün olmasını temenni ediyoruz. Hizmetimize bu denli profesyonel oluşumuz, başta Bafra motor ekspertizi olmak üzere;

tüm Bafra oto ekspertiz işlemlerine önem vermemizi ve bir aracın motor mekanik aksaklıklarının önüne geçebilmek için, gerekli raporları, tarafsız bir şekilde sunmamızı sağlıyor.

Hemen Ara
Görüşmeyi Başlat
Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?