Bafra boya ekspertizi işlemlerini gerçekleştirdiğiniz Auto Kale, oto ekspertizde yapılan tüm adımların neredeyse en birincil olanı olan boya ekspertiz öneminin büyük bir ölçüde farkında.

Bir araç için görünürde yer alan boya işlemleri, araç üzerinde yer alan çizilmelerin, aşınmaların ve daha birçok şeyin, boya ile kapatılarak, hasarın gizlenmesine neden olmaktadır. Bu noktada, aracı alan kişi bunun farkında olmadığı gibi, aracı satan kişi de çoğunlukla belirtmeyebilir. Belirtilmeyen bu hasarlar, boya kontrolü işleminin dahil olduğu oto ekspertiz kontrollerinin yapılmadığı takdirde, belirgin bir maddi kayıp yaşatacaktır.

Kaporta Ekspertizi hakkında bilgi almak için tıklayın

Firmamız Auto Kale, hiçbir müşterimize bu kaybı yaşatmak istemiyor ve ikinci el araba sektörünün oldukça önemli bir konumunda yer alan boya ekspertiz işlemini, bünyesinde bulundurduğu son teknoloji ürünler ile analiz ediyor.

Analiz sonucunda ortaya çıkan sonuçlar, tarafsız oto ekspertiz raporu sayesinde de müşterimize sunuluyor. Tüm bu işlemler sonucunda, hiçbir müşterimiz mağdur olmuyor ve oto ekspertiz işlemleri içerisinde yer alan boya kontrolü, başarıyla sağlanmış oluyor.

Bafra Boya Ekspertizi İşlemi Neden Önemlidir?

Günümüz şartlarında birçok probleme karşı oldukça müsait olan yollar, araçlar için de olası kazalara zemin hazırlar. Bu zeminlere; dikkatsizlik, ihmal ve stres gibi birçok faktör eklendiğinde ise, istemediğimiz birçok sonuç ile karşı karşıya kalırız.

Bunlardan biri de araçlarımızda oluşan hasarlar, aşınmalar ve çizilmelerdir. Boya ekspertizi işleminin hizmet verdiği boya işlemi ise, neredeyse birçok ikinci al araçta bulunur; boya kontrolü yapılmadığı takdirde, satın alma işleminde bazen belirtilmez ve satın alınan meblağ, yanlış sekmelere uğrar.

Boya ekspertiz işlemi gerçekleşmediği takdirde ortaya çıkan maddi hasarlar, sonraki aşamalarda yeniden satılmak istendiğinde, araç değerinin düşmesine sebebiyet verecektir. Böylece, ikinci bir maddi kayıp yaşanacak ve bu da zorlu süreçleri beraberinde getirecektir.

Firmamız Auto Kale de Bafra boya ekspertizi işlemlerinde sağladığı başarıyı, tüm bu adımların farkında olarak sürdürüyor ve hiçbir müşterisinin mutsuz olmasını istemiyor. Bu nedenle, firmamızda başarılı ekip ve son teknoloji cihazlar bulundurarak, bir boya ekspertiz işleminin başarıyla tamamlanmasını sağlıyoruz.

Bafra Boya Ekspertizi

Auto Kale firması, gerçekleştirmiş olduğu Bafra boya ekspertizi ile bir aracın tüm hasar kayıtlarında boya işlemi gören her bölgeyi ortaya çıkarmak ile mükelleftir.

Bu nedenle, sağlamış olduğu boya kontrolü dahil, tüm işlemlerinde son teknoloji cihazlar kullanır ve ekibine verdiği destek eğitimleri ile her geçen gün daha da profesyonel bir ekibin sahibi olur. Bu profesyonellik ile sağlanan boya kontrolü ise, 101-1001 nokta tabiri altında bir test aşamasına alınır.

Bu testler, aracınızın her bir noktasına ulaşabilmemizi ve o noktalardan en doğru sonuçları elde etmemizi sağlar. Kısacası; son teknoloji ürünlerimiz ile 101-1001 testi ile kontrole aldığımız araçlarınız, hasarlarınızın hangi boyutta olduğunu, parça veya lokal boya işlemlerinin olup olmadığını tespit eder; böylece, aracın fabrikasyon boyası dışında oluşan tüm işlemler itinayla tespit edilir.

Auto Kale , boya kontrolü sırasında sağladığı tüm işlemleri, mutlu ve memnun bir müşteri kitlesi bırakmak adına her daim sürdürmektedir. Bafra boya ekspertizi ile de sürdürdüğümüz bu başarılı işlemler, oto ekspertiz alanının her adımında devam etmekte ve her müşterimize aynı özen gösterilmektedir. Gösterdiğimiz bu özen sayesinde, Bafra oto ekspertiz başta olmak üzere; birçok boya kontrolü ve oto ekspertiz işleminin diğer adımları için tercih ediyor ve müşterilerimize, TSE onaylı oto ekspertiz raporu sunuyoruz.

Sizler de bu hizmetten faydalanmak istiyorsanız, randevu sistemimizden faydalanabilir veya bayilerimizi rahatlıkla ziyaret edebilirsiniz.

Hemen Ara
Görüşmeyi Başlat
Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?