bafra fren testi

Bafra fren testi sayesinde, bir aracın kontrolüne ilişkin önemli testler gerçekleştiren Auto Kale, müşterilerine her zaman bu testin önemini vurgulayarak, tüm araç sahiplerine önerilerde bulunmaktadır.

Bunun nedeni, fren sistemi içerisinde gerçekleşecek olan en ufak hatanın, çok fazla hasara; maddi kayba veya can kaybına yol açacak olmasıdır. Bafra Oto ekspertiz adımlarında, neredeyse tüm işlemler oldukça önemlidir ancak fren testi, tabiri caizse bu işlemlerin başını çekebilir.

Özellikle de bu durum, ikinci el araç alım-satım işlemlerinde, pür dikkat yapılması gereken bir işlemdir. Aracı satın alan kişi, eğer ki satın alımdan önce araç için bir oto ekspertiz işlemi gerçekleştirmediyse, sonradan maksimum sorun yaşayacağının sinyallerini verir, fren sistemi. Bu nedenle, fren sistemi içerisinde yer alan bileşenlerin düzenli aralıklar ile kontrol edilmesi gerektiği gibi, ikinci el araç satın alımından önce, mutlak bir suretle araçların, oto ekspertiz işleminde yer alan fren testi adımına tabii tutulması gerekmektedir.

Bafra Fren Testi ile Hem Manevi Hem De Maddi Kayıpların Önüne Geçin

Zeminde yer alan rulo diskler üzerinde başlangıç kontrollerine alınan ikinci el araçlar, daha sonrasında fren tutuşu ve el freni kontrolleri gibi gerekli adımlardan geçmektedir. Bu nedenle, araçta yaşanacak herhangi bir aksaklık, önceden belirlenerek, olası fren tutulmalarının önüne geçilebilir. Tahmin edersiniz ki, fren gibi bir arabanının yapı taşı olan sistemler, aracın yönetimini sağlayan yegâne şeylerdir.

Bu yüzden, fren testi gibi gerekli kontrollerinin yapılması, son derece büyük bir önem arz etmektedir.

Herhangi bir yolda giderken yaşayacağınız fren tutulması veya vites kontrolünü kaybetme gibi sorunlar, araç kontrolünü kaybetme veya hız sınırını aşma gibi büyük problemler yaşatarak, bir kazaya sebep olabilir. Bu durum belki bazen maddi kayıplar yaşatabilir ancak, üzücü can kayıpları da yaşatabilir.

Bu nedenle, fren arızaları gibi problemlerin yaşatacağı sorunların önüne geçmek için büyük bir çabayla çalışan Auto Kale, her araç için başta Bafra fren testi olmak üzere; her alanda barındırdığı son sistem teknolojik cihazlarla en doğru sonuçları vermektedir.

Bafra Fren Testi İçin Güvenilir Adres: Auto Kale

Auto Kale, Bafra fren testi ile sağlamış oluğu kontrolleri, geniş bayi ağı ile her alanda devam ettirmekte. Bu nedenle, satın alınan araçların şehrine göre, tarafımızdan randevu oluşturabilir ve böylece, en doğru fren testi veya en doğru oto ekspertiz işlemlerine tabii olabilirsiniz. Araç fren testi ile gerçekleştirdiğimiz;

  • Rulo bir mekanizmanın üzerine alınan araçların, lastik performansının kontrolü,
  • Frenleme sürelerinde, araç dengesinin, pür dikkat kontrol edilmesi,
  • Fren sisteminin, minimum ve maksimum değerlerinin ölçülmesi,
  • Arka fren kısıtlayıcısının, profesyonel ekipler ve cihazlar tarafından incelenmesi,
  • Farklı fren şiddetlerinin, ön ve arka verimlerinin hesaplanarak, raporlanması,
  • Araç pedal kontrollerinin, büyük bir profesyonellik ile sağlanması,
  • Fren kuvvetinin ve bunun akabinde, fren dengesinin kontrolü,
  • Balata kontrolü,
  • Hidrolik sıvı kontrolü ve
  • El freninin durum kontrolü

Gibi adımların itinayla kontrol edilmesini sağlayan Auto Kale, Bafra fren testi gibi alanlarda oldukça fazla tercih edilmektedir. Bir fren testi işleminin gerek duyduğu adımları, profesyonel ekibinin itinalı gücü ve teknolojik cihazlarıyla sağlayan Auto Kale, bu işlemlere istinaden, müşterilerine TSE onaylı oto ekspertiz raporu sunmaktadır.

Auto Kale, bu başarısını, ekibine gerçekleştirdiği güncelleyici eğitimler ve sürekli olarak var olan bilgilerini tazelemesi, bunun akabinde trend bilgileri de takip etmesi ile sürdürmektedir.

Siz de profesyonel bir ekip tarafından profesyonel fren testi işlemlerine tabii olmak istiyorsanız; Bafra fren testi gibi birçok alanda başarı sağlayan Auto Kale’den hemen bir randevu talep ederek, can ve mal kayıplarınızın önüne geçebilirsiniz.

Hemen Ara
Görüşmeyi Başlat
Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?