Bafra araç iç ekspertiz

Bafra araç iç ekspertiz ile donanım kontrolü yapmak mümkündür çünkü satın almak istediğiniz araçta dikkat etmeniz gereken oldukça fazla unsur vardır.

Bu unsurlar, araç donanımları, araç segmentlerine göre değişiklik gösterebilmektedir fakat profesyonellik, memnuniyet ve güvenilirliği ilke edinmiş firmamız sayesinde cebinize uygun fiyatlarla araç iç ekspertizi hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Araç iç ekspertiz kontrolleri, araçların içerdikleri ekstra donanımsal özelliklere göre değişebiliyor. Auto Kale olarak, her türlü ekstra donanımsal özelliğe göre hizmetlerimizi sağlamaya devam ediyoruz.

Bafra Araç İç Ekspertizinin Önemi Nedir?

Araç iç ekspertizi önemlidir çünkü yapılacak incelemeler doğrultusunda zarar etmenize sebep olabilecek bir araç satın almanızı engelleyebilir. Bazı araçlar her ne kadar uygun fiyatlı ve sorunsuz gözükseler de, çoğu zaman durum maalesef bu değildir. Oto ekspertiz yapılmayan veya doğru yapılmayan çoğu aracın sorunlarını saklamak kolay hale gelmektedir. Daha önce kazaya karışmış, hasarları olan veya parçaları değiştirilmiş bir aracı bilmeden alabilirsiniz.

Bu tarz durumlar hem aracın değerini düşürür, hem de size masraf çıkarır. Uygun fiyata aldığınız bir araç aslında değeri düşmüş bir araç olabilir ve ileride tamir masrafları sebebiyle zarara uğrayabilirsiniz.

Auto Kale olarak sunduğumuz iç ekspertiz hizmetlerinden faydalanarak, herhangi bir donanımsal arızadan satın alım işlemlerini gerçekleştirmeden haberdar olabilirsiniz.

Böylece, pişman olmayacağınız bir satın alım yapmanıza giden yol kolaylaşır. İç bölümlere uygulanan ekspertiz hizmetleri, segmentlere ve donanımlara göre değişiklik göstermektedir. Fakat lider bir firma olarak bünyemizde bulundurduğumuz uzman ekiplerimiz, her daim her türlü durumda hizmet vermek için donanımlıdır.

Firmamız yalnızca araç satın almak isteyen müşterilere değil, araçlarını satmak isteyen müşterilere de hizmet sağlamaktadır. Aracınızı satmadan önce araç iç ekspertiz raporlarımızdan yararlanabilirsiniz.

Sağladığımız Bafra Araç İç Ekspertizi Hizmetleri

Bafra araç iç ekspertizi ihtiyaçlarınızı, firmamız Auto Kale ve bünyemizde barındırdığımız profesyonel ekipler ile eksiksiz bir şekilde karşılıyoruz. Herhangi bir ekstra donanım söz konusu olduğunda da sağladığımız hizmetlerimiz içerisinde standart olanlar şunlardır;

 • Koltuk ısıtma ve elektronik kontrolleri,
 • Silecek ve far kolu kontrolleri,
 • İç aydınlatma kontrolü,
 • Korna kontrolü,
 • Klima kontrolü,
 • Izgara kontrolü,
 • Cam kontrolleri,
 • Ayna motorları kontrolü,
 • El freni ve vites kontrolleri,
 • Direksiyon iç mafsallarının boşluk kontrolleri,
 • Emniyet kemeri kontrolü,
 • İç konsol/torpido incelemesi ve
 • Döşeme/aksesuar kontrolleri

Auto Kale Farkı Nedir?

Bafra araç iç ekspertizi alanında Auto Kale farkı yalnızca yılların verdiği profesyonelliğimiz ve uzman ekiplerimiz ile sınırlı kalmamaktadır. Her türlü beklentinizi karşılamak adına her daim güler yüz ile çalışmaktayız ve kalitemizi yaptığımız her incelemede, her raporda sizlere sunmaktayız.

Çevre dostu teknoloji alanında kendimizi mütemadiyen geliştirerek kalite standartlarımızı da yükseltmekteyiz. Personellerimiz aralıksız aldıkları eğitimler doğrultusunda sizlere oto ekspertiz hizmetleri sağlamaktadırlar.

Hemen Ara
Görüşmeyi Başlat
Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?