bafra araç dış ekspertiz

Bafra araç dış ekspertiz konusunda sektördeki en güvenilir firmadan yardım almak istiyorsanız, bizler Auto Kale olarak bu güvenilirliği sağlıyoruz.

İkinci el araç alımı yaparken alacağınız araç daha önce bir kazaya karışmış olsa bile kaza raporu olmayabilir. Firmamız sağladığı araç dış ekspertiz hizmeti sayesinde, ikinci el araç alımınızı daha güvenli bir hale getirmek için çalışmaktadır.

Araç dış ekspertizi hususunda tuttuğumuz raporlar, aracın bozulan yerlerini, ileride size masraf çıkarabilecek parçaların ve değişen parçaların detaylarını içermektedir. İkinci el araç alımınızda profesyonellik, güvenilirlik ve memnuniyet için firmamız Auto Kale ile çalışın, mağdur olmayın.

Bafra Araç Dış Ekspertizi Neleri Kapsar?

Araç dış ekspertiz ilk başta akla gelenden çok daha fazlasını kapsamaktadır. Bizler de müşterilerimizin herhangi bir mağduriyete uğramamalarını sağlamak için en ince noktaya kadar kontrol sağlamaktayız. Auto Kale olarak sağladığımız araç dış ekspertiz hizmetlerine bakacak olursak;

 • Far yıkama düzenek kontrolü,
 • Ön ve arka silecek kontrolü,
 • Avandanlık incelemesi,
 • Stepne incelemesi,
 • Jant kontrolü,
 • Çamurluk iç davlumbazları kontrolü,
 • Kapı kolları kontrolü,
 • Dış aksesuar kontrolü,
 • Aynalar incelemesi,
 • Sis farları, park lambası incelemesi,
 • Stoplar ve sinyaller incelemesi ve
 • Lastik ve lastik diş derinliği kontrolünü görebiliriz.

Araç dış incelemesi yaptığımız her unsurun detaylı raporlarını tutmaktayız ve müşterilerimiz ile paylaşmaktayız. Böylece, ikici el araç alımınızı daha güvenli hale getiriyor, aynı zamanda gelecekte incelemeleri yapılmayan bir araç yüzünden ekonomik zarara uğramanızı da engelliyoruz.

Bafra Araç Dış Ekspertizinin Önemi

Bafra araç dış ekspertizi hususunda ne kadar çok işlem olduğundan bahsettik. Buradan da anlaşılacağı gibi, bu testler hafife alınmaması gereken testlerdir.

İkinci el araç satın almak her zaman ekonomik olarak uygun gözükmektedir fakat araçların fiyatını düşürmemek adına geçmişte yaşanan kazalar gibi durumlar saklanır. Hayalinizdeki aracı bütçenize uygun bir fiyatta bulduğunuz için sevinirken, birkaç ay sonra aracı tamir ettirmek, aracı satın aldığınızdan daha maliyetli bir hale bürünür.

Doğru kontrollerin yapılmadığı bir araç yalnızca maliyetli değil, tehlikeli de olabilir. Oto ekspertiz hizmetleri, müşterilerin gerek finansal gerek hayati riske uğramalarına son vermek adına ortaya çıkmıştır.

Otomotiv sektörü lideri firmamız Auto Kale olarak, profesyonel ekiplerimiz aracılığı ile sizlere sağladığımız hizmetler, ikinci bir el araç satın alarak yaşanabilecek her türlü riski ortadan kaldırmaktadır.

Araç dış ekspertiz kontrolleri, en önemli adımlardan biridir. Firmamıza güvendiğiniz takdirde yalnızca aracın maddi değeri ile ilgili değil, güvenli sürüş deneyimi olasılığı ile ilgili de bilgilendirilmiş olursunuz. Doğru aracı seçmek, son derece zorlu bir süreç olabilir.

Yılların verdiği tecrübe ile alanında uzman, sizin memnuniyetinizi, cebinizi ve güvenliğinizi düşünen bir firma için tek yapmanız gereken bizleri tercih etmek. Böylece, ikinci el araç sektöründe mağdur değil, memnun olacaksınız.

Hemen Ara
Görüşmeyi Başlat
Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?