bafra alt takım kontrolü

Bafra alt takım kontrolü gibi, oto ekspertiz adımlarında önemli bir konumda yer alan bu işlemler için firmamız Auto Kale’yi tercih etmenizi tavsiye ediyoruz.

Bunun nedeni, alt takım kontrolünün gerçekleştirilmemesi veya yanlış yerlerde gerçekleşmesi, ciddi sonuçlara sebep olabilecek bir hatadır. Kısacası; satın alacağınız ikinci el bir aracın gereken alt takım kontrolleri işlemlerinin yapılmaması, size, ileride pahalıya patlayabilir.

Bizler, alanında lider firma Auto Kale olarak, uzman ekiplerimiz sayesinde gelecekte yaşayabileceğiniz bu mağduriyetleri ortadan kaldırmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Alt takım ekspertizi işlemlerini en iyi şekilde sağlayarak sunduğumuz tarafsız oto ekspertiz raporları ile, sizlere tam bir hizmet veriyoruz.

Bafra Alt Takım Kontrolü Nasıl Yapılır?

Bafra alt takım kontrolü, oldukça göz ardı edilen bir durumdur. Halbuki ikinci el araç satışlarında en çok dikkat edilmesi gereken unsurlardan biridir. Doğru yapılmayan bir kontrolün, hayati sonuçlar doğurabileceğini unutmamak gerekmektedir.

Alt takım kısmı denge kolları, rot başları, diferansiyel gibi oldukça önemli parçalara sahiptir. Araç altında sistemler satın alacağınız aracın kazalı olması, yağ kaçağı olması veya hasar almış olmalarını anlamanıza yardımcı olmaktadır.

Böylesine önemli bir noktada firmamızdan araç alt takım kontrolü için yardım almanızı öneriyoruz. Çünkü böylesine önemli bir konu, profesyonel bir firma tarafından ilgilenilmesi gereken bir konudur.

Alt takım kontrolü sağlamanın iki yöntemi bulunmaktadır. Bunlardan biri arka takımların kontrolleri, diğeri ise ön takımların kontrolleridir. Profesyonel ekiplerimizin rot ayarları ve dingil ayarları kontrollerini sağlamaları, araç oto lifti ile askıya alındıktan sonra gerçekleşir. Oto lifti ile aracı askıya almak, aracın altını en doğru şekilde incelemek adına yapılmaktadır. Rot ve dingil ayarları, bilgisayarlı ayar yapma imkânı sağlarlar ve ön takım elemanlarıdır.

Ön takım kontrollerinin akabinde, arka takım kontrollerini gerçekleştirmek için direksiyon kutusu, yakıt deposu durumu ve egzoz kontrolü gibi kontroller yapılır. Alt takım kontrolü yaptırarak, araç kondisyonu ve performansı hakkında bilgi edinmek son derece önemlidir. Düzenli yapıldığında sonuçlar da bir o kadar olumlu olmaktadır.

Bafra Alt Takım Kontrolleri Listesi Neleri Kapsamaktadır?

Auto Kale oto ekspertiz firmamızda yaptığımız alt takım kontrolleri listesi, içerisinde incelediğimiz unsurlarla ilgili detaylı raporlarımızı sizlere sunmaktayız. Alt takım kontrolleri sırasında incelemesini yaptığımız tüm unsurları listelersek;

 • Rot kolları ve başları,
 • Rotiller,
 • Dingiller,
 • Motor/şanzıman takozları, şanzıman kutusu,
 • Diferansiyel yağ sızdırmalığı,
 • Tablalar,
 • Amortisör,
 • Lastikler ve jantlar,
 • Direksiyon kutusu,
 • Fren balataları,
 • Egzoz sistemi,
 • Aks körükleri,
 • Soğutucu fan ve
 • Amortisör takozlarını görebilirsiniz.

Bafra Alt Takım Kontrolü İçin Neden Auto Kale’yi Tercih Etmelisiniz?

Bafra alt takım kontrolü için Auto Kale diyoruz çünkü bu alanda sizlere güvenilir hizmet sunuyoruz. Bu piyasada mağdur olmak ne yazık ki yaygın bir sorun fakat biz alanımızda lider bir firma olarak sizlerin iyiliği için çalışıyoruz. Yalnızca güvenilirliğimiz ile değil, uygun fiyatlarımız, sektördeki tecrübemiz ve kalitemizle de öne çıkıyoruz.

Çalışanlarımız her daim firmamızın ilkelerine uyarak, sizin için en doğru aracı elde etmeniz için çalışıyorlar. Güvenilirliğimiz Türkiye’nin kurumsal kuruluşlarından TEKSDER tarafından da onaylı zira oto ekspertiz incelemeleri için TSE onaylı raporlar sunmaktayız. En iyisini istiyorum diyorsanız, biz de Auto Kale olarak bunu sağlamak elimizde diyoruz.

Kısacası Bafra alt takım kontrolleri sağlarken her noktayı iyice incelemekte, güvenle kullanabileceğiniz bir araca sahip olacağınızdan emin olmaktayız. Firmamıza ulaşmak için bizi 0850 302 21 27 numaralı telefonumuzdan arayabilir, dilerseniz web sitemizde bulunan iletişim formunu doldurabilirsiniz.

Hemen bize ulaşarak siz de alanında lider, güvenilir ve müşteri memnuniyetine önem veren firmamız Auto Kale’nin hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Hemen Ara
Görüşmeyi Başlat
Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?